Musíme rezervaci potvrdit?
Ano, je nezbytné potvrdit hru dva dny před jejím termínem sms zprávou na č.: 776713600
V opačném případě bude vaše rezervace zrušena.

Jak dlouho před začátkem hry se máme dostavit?

Vzhledem k návaznosti her, je nutné se dostavit patnáct minut před sjednaným časem.
Pozdním příchodem si zkracujete herní čas.

Kde se nacházíte?
Naše hřiště se nachází v Olomouci - městská část Neředín na Třídě Míru asi 300m od konečné zastávky tramvaje - Neředín krematorium. GPS: 49°35'41.6"N 17°12'37.8"E

Jak se k vám dostaneme a kde máme zaparkovat auto?

Ideální je, zaparkovat na parkovišti u Neředínského hřbitova. Poté pokračovat pěšky po chodníku směrem ke stavebninám OBB (na střeše stavebnin je veký nápis "VŠE PRO STŘECHY"), projít kolem nich a zhruba po sto metrech odbočit vpravo na panelovou cestu. Zde je závora s cedulkami "ZÁKAZ VSTUPU" a " OBJEKT STŘEŽEN KAMERAMI" Závoru obejdete a budete po panelové cestě pokračovat cca 40 metrů a opět odbočit vpravo na betonový mostek. Na konci mostku je brána s nápisem Paintball Game Olomouc. Zhruba třicet metrů za bránou narazíte na ochranné paintballové sítě, u kterých se dejte vlevo dolu až do rohu s posezením a jste v cíli :-) 

Jak se máme obléknout?
Obě hry se nachází v podzemí v prašném prostředí při teplotě kolem 5°C. Doporučujeme tedy teplejší sportovní oblečení. Cesta k nám může být suchá/blátivá/kluzká či namrzlá dle panujících klimatických podmínek a ročního období. Je proto nutné přizpůsobit obuv.

Je hra strašidelná?
Hra se odehrává v podzemí valu, fortového opevnění z roku 1853, což na někoho může působit strašidelně. Hra samotná však vyloženě strašidelná není.

Provozovatel:
Paintball Game Olomouc z.s.
Na Výsluní 781
Loštice 789 83
IČ: 26630419
Spolek je zapsán ve spolkovém rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě v oddílu L, vložce číslo 5960.